
Певна категорія співробітників у вищих навчальних закладах отримуватимуть додаткову винагороду фото: belchonock/depositphotos
Додаткові винагороди будуть виплачуватися під час воєнного стану
Інструктори військових навчальних закладів отримуватимуть додаткові виплати в розмірі від 15 до 30 тис. грн. Відповідну постанову 29 жовтня ухвалив Кабмін. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на допис нардепа Олексія Гончаренка у Telegram.
Відтепер певна категорія співробітників у вищих навчальних закладах отримуватимуть додаткову винагороду під час воєнного стану. Це стосується викладачів, що навчають та готують персонал у військовій сфері. У постанові Кабінету міністрів зазначено, що надбавку отримуватимуть інструктори та викладачі у таких установах:
вищих військових навчальних закладах; військових інститутах; на факультетах і кафедрах військової підготовки; у відділеннях військової підготовки; закладах фахової передвищої військової освіти.
Зазначається, що ухвалена постанова набула чинності з 31 серпня 2025 року. У липні цього ж року президент України Володимир Зеленський підписав закон № 13320, прийнятий Верховною Радою України щодо виплати додаткової винагороди інструкторсько-викладацькому складу вищих військово-навчальних закладів та їх структурних підрозділів.
«Главком» раніше повідомляв про те, що Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 13627, який забезпечує щомісячні фінансові виплати військовослужбовцям, звільненим із полону, та потребують тривалого стаціонарного лікування. Ухвалений законопроєкт передбачає, що військові, які після звільнення з полону потребують тривалого стаціонарного лікування (понад 30 днів), отримуватимуть щомісячну виплату в розмірі 50 тис. грн.




Залиште відповідь