Документальний фільм «2000 метрів до Андріївки» здобув премію «Еммі» за найкращу режисуру

Документальна стрічка «2000 метрів до Андріївки» українського режисера Мстислава Чернова здобула премію Emmy за найкращу режисуру.

Про це повідомляє Frontline, передає Укрінформ.

На 47-й церемонії вручення премії News & Documentary Emmy Awards, яка відбулась у четвер, фільм «2000 метрів до Андріївки» отримав нагороду в номінації «Найкраща режисура: Документальний фільм».

Стрічка від FRONTLINE FEATURES та Associated Press створено командою, яка отримала «Оскар» за фільм «20 днів у Маріуполі»: українським режисером і журналістом, лауреатом Пулітцерівської премії Мстиславом Черновим, продюсеркою та монтажеркою Мішель Мізнер, продюсеркою Рейні Аронсон-Рат, виконавчими продюсерами Аронсон-Рат і Дерлом Мак-Крудденом.

Фільм «2000 метрів до Андріївки» розкриває наслідки російсько-української війни через особисту й болісну перспективу. Зокрема, Чернов звертає об'єктив на українських військових: ким вони є, звідки вони прийшли і які неймовірно важкі рішення їм доводиться ухвалювати в окопах, борючись за кожен клаптик рідної землі.

«2000 метрів до Андріївки» був номінований на отримання News& Documentary Emmy Awards у шести номінаціях.

Як повідомляв Укрінформ, стрічка українського режисера Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки» отримала нагороду премії Гільдії режисерів Америки у категорії «За видатне режисерське досягнення в документальному фільмі».

Джерело