Мене дивує те, наскільки природно красиві наші жінки, але що справді викликає питання — це невміння зберегти свою красу навіть вже після п'ятдесяти. Нижче я наводжу думки про те, що найсильніше псує образ жінки у віці, інформує Ukr.Media.
Запах старості
Це і запах старої квартири та речей, просочених духом часу та старих парфумів — квінтесенція “старості”, аромат не жінки-квітки, а бабусі, яка перейняла запах від старих речей — це цілковита правда — гола та неприємна. З віком тілу потрібна краща гігієна, ніж у молодості. Речам — найкращий догляд, а деякі краще просто викинути. Але навіть так можна все зіпсувати: достатньо взяти старі парфуми — вуаля, образ охайної, але бабусі. Гарний парфум — те, що створює невловиме відчуття запашної квітки. Наші носи створюють не менш зрозуміле відчуття про людину, ніж очі — це турбота кожної жінки, що поважає себе.
Бабушкіна зачіска та колір волосся
Різниця між химерністю та модою дуже тонка, іноді вона практично відсутня. Так само як різниця між молодістю та старістю: пара невдалих рішень і ніякий чарівник не зможе приховати в жінці бабусю. Одного разу мій знайомий сказав: "Ось навіщо, навіщо вони це роблять? Таке почуття, що чим коротша стрижка, тим вона має бути химернішою і яскравішою!" — він говорив про жінок свого віку, років п'ятдесяти-шістдесяти: «А ці кольори? червоні та фіолетові — навіщо вони.
"Жінка завжди залишається вірною природі, привернути увагу до своєї персони хоче її природа, незалежно від віку. Але те, як вона це робить і відрізняє жінку від бабусі" — Коко Шанель.
Я називаю це відчайдушне рішення. Так, погляд більш вікових чоловіків, дідусів і бабусь, це приверне, але точно не додасть природної краси та уваги від чоловіків свого віку: класична зачіска, нехай не довга, нехай не з густим волоссям, але доглянута та охайна, з гарним, природним кольором волосся, завжди виглядає молодше і менш токсично, ніж химерна та яскрава. Жінці у віці не потрібно брати "яскравістю", немов папуга, щоб виглядати вигідніше молодших жінок — це помилка. Коко Шанель якось сказала: "Коли у житті жінки щось не так, її образ кричить про це". Не кричіть про вік. Всі ми гарні за своїм і маємо шарм, який просто не вловлять ті, кого ми відлякаємо безглуздим образом.
Сухий голос
"Голос — насолода для чоловічих вух, це спокій матері, спокій і велич" — Зигмунд Фрейд. Голос — одна з тих речей, на які не звертають уваги безпосередньо — його сприймає підсвідомість: вам може хтось подобається і не подобається лише тому, як підсвідомість сприйняла його голос. Ця навичка допомагає дітям орієнтуватися в тому, що відбувається в оточенні, орієнтуючись на голос матері: тривожний чи спокійний, ласкавий чи з надривом. Ми не усвідомлюємо, але голос — чарівна сила. З віком дихання стає поверхневим, не глибоким, а голос — сухим. Станьте прямо, вдихніть глибоко животом і грудьми, до комфортного рівня і вимовіть щось приємне, хороше. Потім випустіть усе повітря з грудної клітки вимовте те саме — нотки сухості відразу проявлять себе.
Глибоке, спокійне дихання — запорука гарного голосу. У дорослих жінок часто проявляються проблеми зі спиною, від чого вони сутуляться, сковуючи грудну клітину і живіт — дихання стає поверхнями, голос сухим — йому не вистачає об'єму та м'якості. Те ж саме можна сказати і про шкідливі звички: вони прискорюють деградацію голосових зв'язок — голос стає все сухішим і грубішим, йому бракує м'якості та округлості. Хороша постава дає можливість повітрю проходити від самої грудної клітки до живота і назад, а скутість і сутулість — ні. Подивіться на людей з доброю і поганою поставою — порівняйте їхні голоси, особливо якщо вони вже не молоді і ви зрозумієте різницю.
Leave a Reply